Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny









Tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

LO Strzegom w obiektywie kamery





Absolwenci 2006

-A-

Błaszkowska Anna
Bryling Marcin
Chmielińska Anita
Chojniak Tomasz
Chomiak Dorota
Ciepła Marzena
Ciura Anna
Grzelik Łukasz
Jóźwik Justyna
Karwacka Maria
Kasiński Kamil
Kielman Ewa
Kołodziejska Iwona
Kular Karolina
Mazurek Karolina
Misek Sandra
Pilarczyk Dorota
Psiuk Monika
Rutkiewicz Damian
Sękowska Aleksandra
Sieniuć Milena
Stanowska Marlena
Sulikowska Małgorzata
Szczepanik Natalia
Szczepanik Urszula
Szczerba Edyta
Szela Jakub
Szumski Sebastian
Środoń Alicja
Trawczyński Marcin
Twarogowska Anna
Waliszewska Agnieszka
Witek Adam

-B-

Adamczyk Aneta
Berestecka Sandra
Chmieliczek Wioleta
Chorążyczewski Damian
Czub Katarzyna
Grzybowska Angelika
Janas Malwina
Jaworska Anna
Jurczyk Magdalena
Kędzior Sandra
Kołodziej Dariusz
Kopciuch Anna
Kuś Paulina
Lenio Magdalena
Mijal Malwina
Moskała Marta
Okrasińska Dorota
Pacia Jolanta
Pitura Emilia
Posacka Katarzyna
Rathaj Sandra
Rudnicka Iwona
Smordowska Marta
Tekiela Justyna
Wiklińska Kinga
Wojtaszek Piotr
Zatryb Robert

-C-

Czapla Michał
Durlik Monika
Dwojak Magdalena
Falkiewicz Krzysztof
Figurska Katarzyna
Gomółka Andrzej
Gospodarczuk Katarzyna
Hołodniuk Artur
Ignaszewski Paweł
Kałwa Marta
Kiszkiel Jacek
Kmiecik Agnieszka
Kot Piotr
Kowalska Joanna
Kowalski Sebastian
Kuszaj Krzysztof
Nycek Szymon
Pawlica Bartłomiej
Sobel Irmina
Soczyński Michał
Stępień Katarzyna
Szary Milena
Szproch Natalia
Szymańska Agata
Tarka Renata
Tomaszewska Marta
Wiśniewski Rafał
Włodarczyk Mateusz
Zasińska Kamila
Zawadzka Anna

-D-

Barcikowska Anita
Cheliński Piotr
Cuprych Krzysztof
Dyrda Michał
Dzimira Tomasz
Dziudzia Mariola
Gorczanin Paweł
Hołodniuk Michał
Jasiak Kamil
Jaś Julia
Kawka Maciej
Kocój Edyta
Łukaszewicz Tomasz
Michaluk Piotr
Muszyński Paweł
Opach Judyta
Osińska Agata
Romanowski Maciej
Sączawa Monika
Słysz Maciej
Stawarski Karol
Synowiecka Beata
Szczygieł Beata
Świdurski Łukasz
Trela Agnieszka
Wijas Karol
Wojdag Anna
Zielińska Anna
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,920,535 Unikalnych wizyt