Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny









Tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Absolwenci 2013

-A-

Adamczyk Karolina
Dumińska Angelika Anna
Dzionek Klaudia Teresa
Kania Marcin
Kiełbowicz Patryk Mateusz
Kosińska Małgorzata Wioletta
Kulpińska Aleksandra Ewa
Michaluk Urszula
Dawidowska (Misek) Małgorzata Monika
Pietras Marcin Paweł
Roszkowski Damian Kasjan
Salwin Alina Paulina
Sucharzewski Adrian Krystian
Suchecka Klaudia Anna
Szymkiewicz Dorota
Walczuk Patryk Marek
Wojda Małgorzata Agata
Zym Klaudia Agnieszka

-B-

Babiarz Marta
Barcikowska Angelika Monika
Berestecki Patryk
Czyczerski Bartosz Jakub
Franczak Nikoletta Anna
Gucwa Karol
Jastrzębski Mateusz Daniel
Jaworska Kamila Patrycja
Kępczyńska Natalia Brygida
Koralewska Daria Roksana
Koziałkowska Paulina
Krynicka Anika
Kurek Marcin
Lisiewski Piotr Michał
Łamacz Dawid Michał
Michaliszyn Katarzyna
Pałka Angelika Karolina
Rudnicka Izabela Ewa
Sitarek Zuzanna Halina
Sukhdeu Claudia Wiktoria
Szczygło Dagmara Patrycja
Tuliński Marcel
Wapczyński Piotr Janusz

-C-

Bartnik Dorota
Bawolska Anna Maria
Bereta Aleksandra
Bober Ewa Agnieszka
Bujak Roksana
Cieśliński Mateusz Jarosław
Czerpakow Borys Marek
Drożdż Kamila Roksana
Dudek Aleksandra
Dulemba Kamil Krzysztof
Falacińska Magdalena Maria
Gap Paulina Maria
Grabowski Jakub Artur
Kołpak Aleksandra Małgorzata
Kos Kinga
Lubera Adrianna
Małyszka Kinga
Nadworna Angelika
Osińska Mariola Izabela
Potoniec Monika Jadwiga
Skalik Angelika
Stańczyk Michał Tomasz
Trębacz Emilia
Zięcina Agnieszka Katarzyna

-D-

Adamski Dawid Bartłomiej
Asynger Kalina Róża
Bachurski Piotr Wojciech
Bednarski Jakub
Bielawski Wojciech Jerzy
Biesiadziński Kacper
Burzyński Bartosz
Cielecki Kornel Dawid
Golec Sara Roksana
Graca Blanka
Horbacz Jakub
Iskra Aleksandra
Jakubowski Łukasz Bronisław
Kasprzak Kamil
Konieczna Zuzanna Karolina
Krzyżański Arkadiusz Adrian
Kubacka Emilia Krystyna
Kupczyk Karolina Maria
Magryś Justyna Magdalena
Michella Alan Filip
Michniewicz Nikodem Adam
Mosór Michał
Naklicki Tomasz Paweł
Niemczuk Łukasz
Proć Damian
Przybyło Aleksandra Anna
Sarnecki Adrian
Sawicki Kamil
Stal Sylwia
Synowiecka Olga
Ścigajło Monika Anna
Świstek Michał
Tokarz Joanna Natalia
Wołowiec Marcin Dariusz
Wydmuch Piotr Michał
Wygenerowano w sekund: 0.01
2,482,781 Unikalnych wizyt