Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny


tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

II edycja konkursu dla młodzieży "HANDEL LUDŹMI MOIMI OCZAMI"

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło II edycję ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „HANDEL LUDŹMI MOIMI OCZAMI”. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 15 kwietna 2012 roku.

ROMEO I JULIA W LO!

Najpiękniejsza historia miłości jaką zna literatura, to losy Romea i Julii. Powstało wiele adaptacji teatralnych, filmowych, a nawet musicali i oper. Nauczyciele i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego podjęli się opowiedzenia tej niezwykłej historii na nowo. Okazja jest niezwykła, ponieważ udział w przedstawieniu zapowiedzieli wspaniali aktorzy: niezawodna Pani Emilia Krakowska, która wystąpi na deskach strzegomskiego ogólniaka już piąty raz, tym razem w roli Marty – niańki Julii, a także aktorka młodego pokolenia – Agnieszka Kawiorska znana z filmów Pierwsza miłość, Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz, Katyń, Pitbull, która wcieli się w rolę pięknej Julii. Nie zabraknie również zdolnych aktorów. Przystojnego młodzieńca z Werony - Romea - odegra Łukasz Płoszajski, bohater Pierwszej miłości, Kryminalnych, Fali zbrodni, a także Mirosława Oczkosia, który tym razem poprowadzi dwudniowe warsztaty aktorskie dla młodzieży (termin: 18.11 i 19.11. w auli LO). „Dla licealistów – dodaje dyr. LO Tomasz Marczak – będzie to wspaniała okazja, aby poczuć smak prawdziwego teatru. Serdecznie zapraszam również gimnazjalistów, którzy chcieliby zobaczyć przygotowania do naszego przedstawienia”.

Zapisy do IX Konkursu Twórczości Bożonarodzeniowej

ImprezyRozpoczynamy zapisy do IX konkursu Twórczości Bożonarodzeniowej

Międzynarodowy projekt młodzież licealnej ze Strzegomia, Izraela i Niemiec!

Do tego wydarzenia większość z nas przygotowywała się już od czerwca, kiedy usłyszeliśmy o tym, że w październiku odbędzie się kolejna edycja projektu polsko – niemiecko – izraelskiego. Radość była ogromna, gdy zostaliśmy wybrani do reprezentowania naszego liceum podczas projektu.

Uczniowski Klub Kibica LO na kolejnych rozgrywkach!

Uczniowie strzegomskiego ogólniaka z 15 osobową grupą z Gimnazjum nr 1, pod opieką p. Eryka Bendiga i p. Przemysława Stempniewicza, w ramach Uczniowskiego Klubu Kibica LO ponownie uczestniczyli w ważnym wydarzeniu sportowym jakim był mecz 11 kolejki T-Mobile Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Korona Kielce.

III edycja Kafeterii edukacyjnej dla licealistów

NaukaDrodzy zawodnicy Olimpiady Przedsiębiorczości,

Nasi nauczyciele!

14 października 2011 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nadal zwane Dniem Nauczyciela. W części oficjalnej gościliśmy dawnych profesorów szkoły i władze lokalne, mieliśmy również przyjemność, gościć w tym dniu nauczycieli z międzynarodowego projektu spotkań z młodzieżą - niemiecką i izraelską.

Stypendium dla Remika Knapika.

Informujemy, że Komisja Kwalifikacyjna Rotary Clubu Świdnica - Wałbrzych przyznała Remigiuszowi Knapikowi stypendium Rotariańskie na rok szkolny 2011/2012. Uroczyste wręczenie stypendium odbędzie się 24.10.2011r. Gratulujemy!!!

Pasjonat matematyki z LO!

Adam Balawender zajął IV miejsce w Lidze Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych, którą organizuje Wrocławski Portal Matematyczny, zrzeszający pasjonatów matematyki przy Uniwersytecie Wrocławskim. Liga Zadaniowa to konkurs dla każdego, rozpoczynający się ...
Wygenerowano w sekund: 0.03
3,705,379 Unikalnych wizyt